30 مدل از بهترین طرح مانتو پاییزی جدید و شیک [راهنمای خرید]

1. قبل از خرید پوشاک برچسب آن را بخوانید. مقاله راهنمای پوشیدن لباس آستین پفی را بخوانید. مثلا در سبک پوشش لایه لایه پوشیدن بهتر است که اول به سراغ لایه روشن بروید و بعدها لایههای تیرهتر را به استایل خود اضافه کنید. بوت انتخابی شما اگر ارتفاع بلندی داشته و تا بالای زانو و یا حتی ران برسد، آنچنان جذابیتی به استایل شما میبخشد که چشم هر بینندهای را به خود جذب میکند. به این ترتیب یک هارمونی بسیار خاص و چشم نواز رو شکل میدهید و زیبایی استایل شما چشم هر بینندهای را به خود جذب میکند.

هنگام خرید مانتو حتما به کیفیت دوخت آن توجه نمایید، هرچه دوخت های کار شده، ظرافت بیشتری داشته باشند، استایل شما زیباتر خواهد بود. زمانی که شما برای بسته بندی و شستشوی لباس خود صرف می کنید، قطعاً در کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و این زمان کم، عمر لباس شما را بسیار بیشتر خواهد کرد.

لباس زنان گیلک به حدی خوشرنگ و نگار است که هر گردشگری را مجذوب به خود میکند. این نوع استایل مونوکروم شما را جذابتر از همیشه به دیگران معرفی میکند. کفش پاشنه بلند یکی از بهترین انتخاب ها با مانتوی بلندِ این کفش ها در کنار مانتوی بلند و شلوار راسته میتونن یه استایل رسمی براتون بسازن. خرید بوت زنانه، آخری قدمیست که در استایل لایه لایه لباس پوشیدن باید رعایت کنید. این اصول حتی در ترتیب پوشیدن نیز ورود کرده و برای آنها تعیین تکلیف میکند.

او ادامه داد: حتی شب عید هم تاثیری در رشد تقاضا نداشت و برخلاف سالهای قبل از کرونا بازار تکان نخورد. لباس شب باید دقیقاً متناسب با سایز انتخاب شود. البته راحت بودن آن را نادیده نگیرید؛ شما در زمان قدم زدن باید در راحتترین حالت ممکن قرار داشته باشید وگرنه نمیتوانید از آن لذت ببرید.

لباسی که تیم برای بازی اول میپوشد و به اصطلاح به آن لباس اول استقلال میگویند، یکی از جذابترین کارهایی تولید شده است که بسیار مورد پسند بوده و همیشه یکی از زیباترین لباسها به شمار میرود. اما اگر جزء علاقمندان به لباسهای طرحدار هستید میتوانید به سراغ یک الی دو مورد از لباسهای طرحدار داخل کمد خود بروید. امروزه مانتو ها برای هر سلیقه ای با هر سنی مورد پسند همگان قرار رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید