30 مدل کفش سال ۱۴۰۱ شیک و جذاب

اگر انتخاب شما مانتو کوتاه است با شوارهای دم پا گشاد یا بیتلی و کفش پاشنه بلند میخی شیک و خاص ترین استایل لاکچری را به شما میدهد. مانتوهای گلدوزی شده بلند و مشکی که این مدل نیز یک مدل مانتو جدید و مخصوص مهمانیها و مجالس رسمی است. این نوع لباس بالا تنۀ جذب دارد و از پایین کمر گشاد می شود.

بهتر است برای بالا تنه و یا پایین تنه از لباس های تنگ و چسبان استفاده نشود. ۲- گلابی شکل: پوشیدن تاپ های تنگ و کوتاه به افرادی با تیپ اندامی گلابی پشنهاد نمی شود چرا که در این حالت افراد پایین تنه های درشت تری نسبت به بالا تنه دارند.

به سختی می توان کسی که از این رنگ استفاده می کند را توصیف کرد. تصاویر جالب از لباس های شیک لیندا کیانی را مشاهده کنید. مراسم جنجالی ازدواج در زیر آب با لباسهای جالب! به گزارش منیبان؛ دختری ۲۳ ساله در ماساچوست آمریکا در مراسم جشن عروسی خود لباس عروسی مادربزرگش را به تن کرد.

الی لیوینگ واتر در سال ۲۰۱۶ لباس توری سفید مادربزرگش که در یک کیسه زباله سیاه در زیرزمین نگهداری میشد را دید و از آن زمان ایده پوشیدن آن در مراسم جشن عروسی اش را در سر پروراند. این افراد قوانین را رعایت می کنند، انسان هایی معقول کمتر احساساتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید