50 مدل مانتو شیک و مجلسی زنانه جدید + مدل مانتو شیک 2022

تاکسیدو رسمی ترین نوع لباس است و تنها به رنگ های تیره تولید می شود. با اینکه در چند سال اخیر در بازار عبدل اباد فروش پارچه مرسوم بود اما چند سالی است جای خود را به بورس مانتو های شیک با طرح های جدید داده است. همچنین ساق جورابتان باید به اندازه ای باشد که مچ پای شما را کاملا بپوشاند؛ تا در حالت نشسته مچ و یا ساق پای شما دیده نشود. چه کفش ها پاشنه بلند داشته باشند چه پاشنه متوسط، این حالت پا موجب ایجاد برآمدگی دردناک در پشت پاشنه پا می شود.

اگر کت دو دکمه به تن کرده اید، مانند کت تک دکمه در حالت نشسته آن ها را باز بگذارید اما در حالت ایستاده باد دکمه بالا را بسته و دکمه پایین را همچنان باز کنید. چرا که مانتو پوشش اصلی هر خانمی محسوب می شود و تاثیر آن در استایل و شیک پوشی خانم ها را نمی توان نادیده گرفت. پس لباس های تیره و همرنگ یا از یک طیف رنگی می تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

بهترین رنگ برای پیراهن، سفید است. یکی از جذاب ترین مدل های مانتو زنانه که ترند روز سال ۱۴۰۱ نیز هست، مدل مانتو وست زنانه است. مدل مانتو ؛ چه برای بانوان بلند قد و چه کوتاه قد و چه لاغر و چه درشت اندام، می بایست متاسب با قد و وزن باشد.

مدل مانتو در دهه ۶۰ شامل مانتوهایی بود که در این دوران تولید می شدند و بسیار گشاد و حتی فراتر از اورسایز بودند. در واقع به مانتو های بسیار گشاد کوتاه یا بلند که به هیچ وجه اندامی نیستند؛ اورسایز (Oversize) میگوییم. با توجه به حرکت جهانی مانتو ها به صورت اورسایز بودن، روند جدید مانتو در ایران نیز این تغییر را در نظر گرفت و از مانتو های تنگ به سمت مانتو های بزرگ و گشاد و باز حرکت کرد. اما امروزه اکثر افراد در سنین مختلف و با استایل های متفاوت ، یکی از این دو مورد را انتخاب می کنند و به استفاده از آن علاقه نشان می دهند.

پوشیدن مانتو مناسب فصل و ترند سال به همراه عطر زنانه شیک به ساختن استایل منحصر به فرد شما کمک می کند. مدل مانتو 1400 در جدید ترین طرح و رنگ هاي گوناگون موجود هستند که بهتر است خانمها شیک پوش با توجه به فرم اندام و نیاز و سلیقه شخصی خود طرح و رنگ مدل مانتوی خودرا انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید