قیمت مبلمان کلاسیک

قیمت مبلمان کلاسیک

البته بسته به سایز چیدمانی که می خواهید برای آن مبل تهیه کنید، می توانید تعداد بیشتری مبل و مبل تک نفره سفارش دهید تا ست مبلمان تا حد امکان با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد. البته به اندازه اتاق هم توجه کنید. البته تجمل و زرق و برق در این نوع مبل به اندازه مبل استیل و مبل کینگ نیست. البته نوع چوب نیز بسیار مهم است.

مبل کلاسیک چیست؟

مبلمان کلاسیک چیست؟ هرچه کنده کاری ها ریزتر باشد، کیفیت چوب بالاتر و کار بیشتری انجام شده است. در مجموع به دلیل استفاده از متریال بهتر نسبت به مبل کلاسیک، این مبل مبل با کیفیت تری است. انواع مبل های کلاسیک از مواد درجه یک استفاده می کنند و همه به صورت صنعتی برش خورده و توسط یک شرکت تولید می شوند. مواد استفاده شده تضمین شده است که بالاترین کیفیت را دارند.

قیمت مبل کلاسیک

به همین دلیل است که عموماً می گویند صرف هزینه بیشتر برای مبلمان بادوام که ارزش نگهداری آن بسیار بالاتر از سایر مبلمان است، مقرون به صرفه تر است. برای انواع مبل نمی توان قیمت مشخصی را در نظر گرفت. قیمت مبل کلاسیک با توجه به داماس انتخابی، چوب به کار رفته در مبل، طرح و رویه مبلمان کاهش و افزایش می یابد، معمولا قیمت مبل کلاسیک به طور متوسط ​​از 5000000 تومان تا 50000000 تومان می باشد.

خرید مبل کلاسیک

اکثر مبلمان ساخته شده از چوب های کمیاب قیمت بسیار بالایی دارند. همچنین اگر رنگ از کیفیت بالایی برخوردار نباشد به مرور زمان رنگ پریده و کدر می شود و زیبایی و درخشندگی خود را از دست می دهد. بنابراین باید توجه داشت که در صورت عدم استفاده از چوب مناسب و مرغوب در ساخت آن، علاوه بر آسیب و ترک خوردن تاج و سایر قطعات، از دوام مبل نیز کاسته می شود. یک مبل تخت خواب شو فولادی با کیفیت بالا باید از چوب خوب ساخته شود.

انواع مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک با تلفیقی از مبلمان استیل و راحتی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه ای برای خود داشته باشد. کشورهایی مانند ترکیه و ایران نیز با تولید محصولات باکیفیت در سال های اخیر جایگاهی برای خود در سطح جهانی پیدا کرده اند.

رنگ و جنس مبل کلاسیک

انتخاب یک پالت رنگ و جنس مناسب مبل کلاسیک برای یک اتاق جداگانه یا برای کل خانه امری اساسی است و همیشه باید ویژگی های سبک انتخابی را منعکس کند تا از نتایج خیلی التقاطی جلوگیری شود. اگر از طرفداران مبلمان کلاسیک هستید؛ باید گفت در انتخاب خود اشتباه نکردید. اگر اصالت و کیفیت خانه یا محل کار شما در انتخاب مبلمان حرف اول را می زند، مبلمان کلاسیک مبلمانی است که در لبه نوآوری در طراحی و ساخت قرار دارد، اما از طرف دیگر آمیخته به سنت است.

دیدگاهتان را بنویسید